COVID 19

Vážení klienti,

Produkt Bactakleen Ultramist, který používáme byl testován a zničí lidský korona virus s potvrzenou účinností 99.99% . Výrobce získal certifikáty laboratoří SGS, a následně to potvrdil i institut TÜV. Certifikáty jsou srozumitelné odborníkům, pro Vaše klienty je důležité vysvětlení a následně správná aplikace technologie Bactakleen Ultramist!

Certifikáty z důvodu častého zneužiti a paděláni nemůžeme bohužel veřejně publikovat. 

V případě zajmu o náš produkt, Vám certifikáty rádi ukážeme při osobní schůzce.


Více informací:

Lidský koronavirus 229E (HCoV-229E) je jedním ze sedmi známých lidských korona virů, které zahrnují HCoV-NL63, HCoV-OC43, HCoV-HKU1, MERS-CoV, SARS-CoV-1 a SARS-CoV-2.

HCoV-229E je členem rodu Alphacoronavirus, který infikuje lidi a netopýry. Čtyři lidské korona viry (HCoV-229E, HCoV-HKU1, HCoV-OC43 a HCoV-NL63) jsou spojeny s infekcemi dolních cest dýchacích, včetně bronchiolitidy a pneumonie nebo infekcí horních cest dýchacích charakterizovaných rýmou, nosními přetížení, bolest v krku, kýchání a kašel, které mohou také souviset s akutními záněty středního ucha nebo astmatu. Lidský korona virus je detekovaný nejčastěji společně s dalšími respiračními viry. Virus HCoV-229E (lidský korona virus) je přístupný pro laboratoře bio bezpečnostní úrovně 2 (BSL2), za účelem testování, jako vhodný výchozí agent pro posuzování a vyhodnocování antivirových produktů, které mohou být aplikované proti dalším korona virům, jako je SARS-COV-2, korona virus, který způsobuje COVID-19.