Které mikroby dokáže technologie Bactakleen Ultramist účinně zabíjet?

Po ošetření bylo prokázáno, že zabíjí následující běžné bakterie a viry, které mohou způsobit vážné choroby:

Esherichia coli

Staphylococcus aureus

Candida albicans (kvasinky)

Aspergillus niger (plíseň)

Pseudomonas aeroginosa

S. Epidermis

Bacil

Salmonella

Virus M2 (typ chřipkového viru)

Sars.

Tyto viry jsou deaktivovány silným oxidačním účinkem povlaku Bactakleen Ultramist. 

Všechny výše uvedené informace jsou podložené testy nezávislých mezinárodních laboratoří.


Co za sebou zanechává Anti-Bakteriální léčba Bactakleen Ultramist?

Anti-Bakteriální léčba Bactakleen Ultramist zničí 99,9% bakterií a virů, po dokončení léčby zůstává prostředí čisté a čerstvé. Povlak Anti-Bakteriální léčby vyschne během několika minut a je samočistící. Synergie ošetření nezanechává žádné zbytky nebo lepkavé pocity.


Proč potřebujete náš program?

Je to dobrý preventivní program ke zlepšení kvality vnitřního vzduchu a udržení kontaktních povrchů bez bakterií a choroboplodných zárodků. Naše životní prostředí je špinavější, než si uvědomujeme, a více než 60% lidí onemocní kvůli vzdušným bakteriím a virům a zbytek kvůli dotyku kontaminovaných povrchů. 


Je naše Anti-Bakteriální léčba vonná?

Po dokončení naší fumigační léčby bude mít místnost nebo vůz mírnou vůni borovice. Povlak Bactakleen Ultramist  nemá vůbec žádnou vůni. Je pravdou, že nepříjemné pachy jako je tabák či jídlo zmizí jakmile povlak rozkládá nečistoty a těkavé organické sloučeniny v místnosti, včetně formaldehydů, sirných látek, ethylenu a amoniaku. Povlak odstraňuje pachy způsobené organickými látkami a dokonce i agresivní pachy. 


Jak často by měla být léčba opakována? 

Po první kompletní aplikaci Bactakleen Ultramist doporučujeme majitelům domů a kanceláří aplikaci opakovat. Nejlépe každé 6-8 týdnu fumigační antibakteriální léčbou Bactakleen Ultramist. U automobilů by měl být proces fumigace každý měsíc.


Je Anti-Bakteriální léčba Bactakleen Ultramist  toxická?

Technologie kterou používáme je netoxická a bezpečná pro životní prostředí. Nemá škodlivé účinky na lidi ani na domácí zvířata. Povlak Bactakleen Ultramist nepronikne kožní bariérou. Naše Anti-Bakteriální léčba je k dispozici pouze v kapalné formě (na vodní bázi) a je konstruována tak, aby se po zaschnutí trvale spojila s povrchy. Je bezpečná a účinná pro koberce, oblečení i ložní prádlo.


Musím si před ošetřením nějak připravit dům, místnost nebo auto?

Doporučujeme předem uklidit prostředí, které se bude dezinfikovat, taktéž odstranit předměty, které jsou citlivé na trochu vlhkosti. 


Pokud je povlak Bactakleen Ultramist průhledný? jak zjistím, že je na povrchu?

Povlak Bactakleen Ultramist je skutečně transparentní. Na matných, texturovaných nebo světlých površích je prakticky neviditelný, ale na vysoce lesklém či velmi tmavém povrchu může po zaschnutí povlaku vykazovat mírný duhový efekt nebo zvýšení lesku. Povlak lze aplikovat na kámen, zdivo, keramiku, kovy, dřevo, natřené povrchy, sklo a textilie. Nedoporučujeme aplikaci na inkousty nebo na barvy na bázi kůže, hedvábí nebo organických látek, protože oxidační proces může z těchto organických materiálů odstranit některé pigmenty.  


Porovnání naší technologie s antibakteriálními spreji, aerosoly a pěnami?

Technologie kterou používáme je prvním Anti-Bakteriálním systémem léčby 2 v 1 na světě. Tuto synergii neposkytuje žádné jiné ošetření. Většina domácích produktů, které najdete v supermarketu, jsou pouze aplikace typu "sprej a utírání", které ničí bakterie a bakterie na povrchu pouze po dobu několika minut, z nichž chemická látka na povrchu zůstává. Čisticí částice naší fumigační technologie Bactakleen Ultramist velikosti "nano částic" jsou však 1/50 velikosti kapiček aerosolu a zůstávají déle ve vzduchu. Aerosoly jsou také mokré a mohou poškodit vnitřní textilie a povrchy. Pěnové ošetření vyžaduje značné množství práce a pracuje pouze v oblastech, které může dosáhnout v klimatizačních systémech. Spreje, aerosoly a pěny obecně nemohou poskytnout dlouhodobou ochranu nebo proniknout na těžko přístupná místa nebo tam, kde nesvítí slunce.